מדריך היעדים

קניות בעיר - מדריך אגם גארדה למטייל

מבחינת קניות באגם גארדה, התיירים באזור יכולים לצפות למצוא פחות או יותר את כל מה שהם רוצים ומצפים לו מחופשה איטלקית קסומה ומפנקת. ניתן לשוטט בין חנויות ולקנות הכל החל מאופנה מגוונת ואיכותית ועד מאכלים מקומיים לקחת הביתה. בכל רחבי האזור המקסים אפשר למצוא מציאות, מותגים ואווירת קניות כמו שרק האיטלקים יודעים לספק. בין הפריטים השונים שניתן לקנות במסגרת מסע קניות באגם גארדה ישנם תיקים, נעליים, בגדים, ציורים וחפצי אמנות, אוכל מקומי משובח, עתיקות ועוד.

 

מכיוון שמדובר על אזור תיירותי מאוד לצד העובדה שעסקים איטלקים רבים סוגרים את שירותיהם בשעות הצהריים למטרת מנוחת הצהריים המפורסמת, תוכלו ליהנות מקניות גם במסגרת חיי לילה באגם גארדה ושיטוט לעת ערב או אפילו בשעות מאוחרות יותר בחלק מהחנויות.

שווקי איכרים

כמו כל חלקיה הכפריים של איטליה, גם באזור אגם גארדה יש תעשיית חקלאות ענפה ומגוונת, האיטלקים מאוד מקפידים לגבי חומרי הגלם במטבח שלהם ומשתמשים בתוצרת מקומית ובמבחר אדיר של מוצרים משובחים. מסביב לאגם גארדה מתקיימים שווקי איכרים אשר מתחלפים במקומם מדי יום. בכל יום בשבוע ניתן למצוא כמה שווקים מקסימים כאלו בעיירות השונות באזור, מומלץ לקבל מידע לגבי הימים והמיקומים מראש דרך לשכות התיירות המקומיות או בשטח דרך המלון. שווקי איכרים מציעים חווית קניות באגם גארדה הכוללת מגוון מוצרים החל מתוצרת חקלאית, יינות משובחים מהאזור, גבינות, נקניקים, ירקות משומרים, פסטות וכן הלאה.

קניות

שווקי עתיקות באזור

כמו ביעדים אירופיים קלאסיים אחרים, גם אזור זה של צפון איטליה מציע חווית שופינג באגם גארדה שכוללת שווקי עתיקות מיוחדים ומרתקים. ביום ראשון הראשון של כל חודש ישנו שוק עתיקות בעיירה דסנצאנו. ביום הראשון השלישי של כל חודש מתקיימים שווקי עתיקות בעיירות לנאטו די גארדה, מאנטואה ובארדלינו. ביום הראשון הרביעי של כל חודש מתקיים שוק עתיקות בעיירה Valeggio sul .Mincio

קניות

קניונים וחנויות אופנה מובילות באזור אגם גארדה

קניות באגם גארדה כוללות הרבה אפשרויות לרכישת אופנה, אביזרים ושאר פריטים שמהותם "איטליה". תיירים באזור יכולים ליהנות מביקור בקניונים גדולים וחנויות אופנה שחלקן חנויות עודפים עם מותגים בינלאומיים ומקומיים איכותיים.

קניון איל ליאונה, נמצא ליד דסנצאנו בדרום אגם גארדה. זהו קניון הדומה במהותו לקניונים אותם אנו מכירים מישראל, הוא כולל שפע של חנויות באגם גארדה וכמו כן סופרמרקט גדול להצטיידות באוכל ומצרכים שונים לטיול. ניתן למצוא בקניון חנויות אופנה, רשתות מזון מהיר, משחקים לילדים וכן הלאה.

מרכז עודפים Franciacorta Outlet Village – קרוב לעיר ברשיה: מרכז חנויות עודפים עם מותגי אופנה איטלקיים איכותיים, מותגים בינלאומיים, בגדי עור, נעליים וכן הלאה. המבחר גדול, השיטוט במקום הוא תענוג לחובבי וחובבות אופנה והמחירים סבירים.

Supermarket della Calzatura – חנות גדולה המציעה מחירים טובים מאוד על נעליים ופריטי אופנה מעור, כולל מותגים מקומיים ובינלאומיים. החנות פתוחה החל משעות הבוקר ועד הערב בכל יום ורצוף.

קניות

ביגוד וציוד לרוכבי אופניים

איטליה היא אימפריה של רוכבי אופניים והספורט הפופולארי הזה הוא ממש דת עבור רבים מתושבי ארץ המגף – בעיקר בצפון איטליה. בעיירות התיירות ובערים הגדולות באזור האגם ניתן למצוא חנויות לציוד אופניים. דוגמא טובה של קניות באגם גארדה היא בענף הציוד לאופניים וביגוד – במקום תוכלו למצוא קבוצה של חנויות המתמחות בתחום בעיירה טורבולה (Torbole).

קניות

פריטים נוספים מומלצים לקניות

 מבחינת קניות באגם גארדה מומלץ מאוד להצטייד בכמה בקבוקים של יין מקומי עשיר ואיכותי – לטיול עצמו או להביא הביתה, לקנות זיתים ממגוון זנים ובטעמים מופלאים, לשוטט בין חנויות של מזכרות וחפצי אמנות קטנים, מוצרי עור אופנתיים וכן הלאה.

קניות