עוד רגע :)

השטיח המעופף - חבילות נופש, טיסות לחו"ל, חבילות ספורט, נופש בארץ, בתי מלון

השטיח המעופף - חבילות נופש, טיסות לחו"ל, חבילות ספורט, נופש בארץ, בתי מלון
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

אנטליה

 • שם העיר
  אנטליה
 • מדינה
  טורקיה
 • מטבע
  לירה טורקית
 • שפה
  טורקית
 • שעה
  01:43

אנטליה היא עיר נופש השוכנת בדרום טורקיה, על שפת הים התיכון. נופש באנטליה, כולל בילוי מושלם על החופים הארוכים בעלי המים הקרירים והצלולים, וכן טיול באנטליה, בין אתרים היסטוריים מתקופות שונות ומרתקות, וטיולי טבע נפלאים בסביבות העיר. בנוסף, ייהנה מי שנוסע לנופש באנטליה משלל מסעדות נפלאות ובילויים מפנקים.
לפניכם קצת מידע על העיר היפה הזו שכל מי שמתכנן נופש באנטליה ירצה לדעת.

נופש באנטליה - מידע כללי ודמוגרפי על העיר

אנטליה היא אחת הערים המתויירות ביותר בטורקיה. עקב הביקוש הרב של תיירים מכל העולם המחפשים נופש באנטליה, הוקם שדה תעופה מיוחד לעיר.
היא נחשבת לאחת הערים הגדולות בטורקיה, ומספר תושביה מגיע כמעט למיליון בני אדם.
העיר בנויה על מצוק מישורי המתפרש לאורך חוף הים ומוקף הרים סביבו. ההרים מצד אחד והים מצד שני מגנים על העיר מפני רוחות ופגעי מזג אוויר, דבר המסייע למזג האוויר בעיר להיות נעים ורגוע במשך רוב ימות השנה ולכן הופך את העיר למושלמת עבור המבקשים נופש באנטליה. בשיא החורף הטמפרטורה הממוצעת היא 10 מעלות צלזיוס, ובשיא הקיץ הטמפרטורה הממוצעת עומדת על כ-28 מעלות צלזיוס.

על מה מתבססת כלכלת תושבי העיר?
בארבעים השנים האחרונות, מאז הלכה אנטליה והפכה לאחד ממוקדי התיירות המבוקשים בטורקיה, הפכה התיירות להיות ענף הכלכלה המשגשג בעיר. התיירות כה פורחת עד שמהגרים רבים מאזורים אחרים בטורקיה מגיעים לאנטליה על מנת למצוא בה את פרנסתם.
מעבר לענף התיירות שהוא ענף הכלכלה העיקרי, מתקיימים התושבים גם ממסחר, מעט תעשיה ומעט חקלאות.
שדה התעופה של אנטליה הוא שדה תעופה בין-לאומי ואף הוא מספק מקורות פרנסה רבים. כך שמי שעורך נופש באנטליה תורם לכלכלת העיר ולפרנסת תושביה.
בעיר קיימת אוניברסיטה שהוקמה בשנות ה-80 של המאה הקודמת.

מידע מעניין על ההיסטוריה של העיר

העיר אנטליה הוקמה בשנת 159 לפני הספירה על ידי מלך בשם אטאלוס הראשון וקרויה על שמו. אטאלוס מלך במדינה בשם פרגמון ששלטה אז באזור. מדינה זו הייתה שייכת לממלכה והתרבות ההלניסטית.
במאה השנים הראשונות להיווסדה סבלו תושביה מפלישות של שודדי ים, עד שקם לה מלך שנלחם בשודדים והבריח אותם מן העיר.
בתקופה הרומית העיר פרחה ושגשגה, ושמה הלך לפניה עד כדי כך שהיא אפילו הוזכרה בברית החדשה. במאה השנייה לספירה הפכה העיר למרכז נוצרי.
ככל המקומות באזור, גם אנטליה עברה במשך השנים מיד ליד של שליטים וכובשים, אשר כל אחד השאיר בה את חותמו ומזכרות משלטונו. נופש באנטליה, יחשוף אתכם לשרידים ומזכרות היסטוריים אלה: שרידי חומה שהוקמה בימי הביניים ומסגדים היסטוריים מימי התקופה העותומאנית.
בשנת 1923 עם ייסודה של טורקיה כמדינה, הפכה אנטליה לעיר במדינה הטורקית באופן רשמי.
בתחילת המאה העשרים הייתה העיר ישוב קטן אשר כלל כמה עשרות בודדות של תושבים. אך בשנות השבעים של המאה העשרים, עת התגלתה על ידי תיירים, החלה תנופת פיתוח וצמיחה בעיר הנמשכת עד היום.

שלטון ופוליטיקה באנטליה והמשמעות כלפי התייר הישראלי

עד לשנת 2008 היה השלטון בטורקיה ידיד ישראל ותיירים מישראל התקבלו בברכה בטורקיה. ואכן, במהלך שנות האלפיים פרחה התיירות הישראלית בטורקיה.
בשנת 2008 עלה לשלטון ראש הממשלה ארדואן, חבר המפלגה האסלאמית. ארדואן, נחשב כתומך בפלסטינאים וכבעל ביקורת רבה על מדיניות ישראל בשטחים. בתקופת שלטונו נקלעו יחסי טורקיה – ישראל למשבר.
יחד עם זאת יש לציין כי תיירים ישראלים הנוסעים לטורקיה מספרים כי היחס אליהם נעים ומסביר פנים.

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות באנטליה

- טיול מאורגן לאנטליה

- טיסה לאנטליה

לא סתם הפכה העיר אנטליה למוקד עבור מיליוני תיירים הפוקדים אותה מדי שנה. השפע של אטרקציות באנטליה מבטיח חופשה חלומית המשלבת בילוי בחופי הים הנפלאים של העיר, סיור ברחובות העיר היפה ובמרינה המקסימה, סיור בין אתרים היסטוריים ואתרי טבע, בילוי במסעדות ובילוי של חיי לילה באנטליה.

 

העיר העתיקה של אנטליה

החלק העתיק של העיר אנטליה, או בשמו המוקדם: Kaleici , הוא אחד מהמוקדים של אטרקציות באנטליה. עד תום מלחמת העולם השנייה היווה אזור קטן זה את כל שטחה של העיר. האזור הציורי בנוי סמטאות צרות ובתים ציוריים ונמוכים. הבניה במקום משמשת עדות לתקופות הרבות שעברו על העיר, אשר כל אחת השאירה בה את חותמה: שרידים ביזנטיים, עותומאניים ועוד.
העיר העתיקה כאילו עוטפת את הנמל כרוצה לשמור ולהגן עליו. ואכן הנמל היווה במשך שנים רבות את מקור הפרנסה העיקרי של תושבי העיר, ולמעשה היווה את הסיבה לקיומה.
כיום נחשבת העיר העתיקה כאזור לשימור על ידי פרנסי העיר אנטליה. חל איסור בניה במקום, ובוודאי שלא בניה חדשה. המקום מטופח ושמור. בחלק זה של העיר נמצאים מלונות בוטיק ייחודיים, ומסעדות חביבות.
הדרך הטובה והיפה ביותר להיכנס לשכונה זו היא דרך רחוב Kalekapisi .

 • אטרקציות - כללי

מגדל השעון

מגדל השעון הוא שריד יחיד לחומה והביצורים שהקיפו את העיר אנטליה. בעבר היו בעיר כשמונים מגדלי שעון כאלה וזה המגדל היחיד ששרד. המגדל בעל שתי קומות שאחת בנויה בצורה מרובעת והשנייה בצורה עגולה. לא ברור למה בדיוק שימש המגדל. הוא נבנה כנראה בסביבות המאה השנייה לספירה, ומשערים שהוא שימש כמגדלור או אולי כמוזוליאום.

 • אטרקציות - כללי

הנמל העתיק

הנמל העתיק של אנטליה הוא בעצם מפרץ קטן המוקף בצוקים וסלעים. שוברי הגלים של הנמל נבנו כנראה בתקופת השלטון הטורקי הסלג'וקי (בסביבות המאה ה-11).
כיום, משמש הנמל כמרינה, בה עוגנות סירות ויאכטות פרטיות וכן סירות וספינות תיירים העורכות שייט לתיירים מול חופי העיר. מעבר לחומות הנמל מתפתלות סמטאות העיר העתיקה היפות המציעות שלל מסעדות, בארים ומועדונים לתיירים המבקרים במקום.

 • אטרקציות - כללי

Yivli Minare שפירושו: המגדל המחורץ

המגדל הנחשב לסמלה של העיר, ניצב בראש הרשימה של אטרקציות באנטליה. המגדל הוא חלק מקומפלקס הכולל כמה מבנים. בין המבנים בקומפלקס זה: Yivli Minare המסגד, מסגד בעל שש כיפות אבן. מעבר לכיפות אין בו כל אלמנט קישוטי. Yivli Minare: המגדל עצמו. ממוקם בצד המזרחי של המסגד, אך נפרד ממבנה המסגד. המגדל מקושט באבני מוזאיקה כחולות אשר לא ניתן להתעלם מהן בשל יופיין. הוא נבנה בין השנים 1219-1236 בתקופת הטורקים הסלג'וקים.
במקום אתרים נוספים כמבנה בית ספר עתיק ומבני קבורה.

 • אטרקציות - כללי

שער הדריאנוס

אחד מרשימת אתרי חובה של אטרקציות באנטליה. השער הוא מבנה מפואר בעל שלושה שערים. הוא נבנה לכבודו של הקיסר הרומאי אדריאנוס אשר ביקר בעיר. הארכיטקטורה של השער היא בסגנון קורינטי.

 • אטרקציות - כללי

המוזיאון הארכיאולוגי

המוזיאון נחשב כאחד המוזיאונים החשובים ביותר בטורקיה. אם אתם חובבי מוזיאונים, מקום זה חייב להיכלל ברשימת אטרקציות באנטליה בהן תרצו לבקר. המוזיאון מציג בעיקר ממצאים ארכיאולוגיים שנמצאו בחפירות באזור אנטליה, אך גם ממצאים ארכיאולוגיים חשובים מרחבי טורקיה. במוזיאון אגפים שונים, ביניהם: אגף להיסטוריה של הטבע המציג מאובנים בני מיליוני שנים, האגף הפרה-היסטורי המציג כלים ששימשו את האדם הקדמון כגון כלים העשויים מעצמות ומאבן, ממצאים הקשורים לקיסרים ולאלים ועוד ממצאים ומוצגים מעניינים רבים.
לאחר יום של טיול באנטליה, ניתן ליהנות ממבחר בילויים ליליים, ביניהם תוכלו למצוא גם קזינו באנטליה.

 

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות באנטליה

- טיול מאורגן לאנטליה

- טיסה לאנטליה

 • תרבות

אנטליה, היושבת על שפת הים התיכון בדרומה של טורקיה, מציעה למבקרים בה שלל מסעדות המגישות את מיטב מעדני הים התיכון ומיטב מעדני המטבח הטורקי. נופש באנטליה מבטיח כי יעמוד בפניכם מבחר רחב ומפתה של מסעדות המתמחות במטבח המקומי, אך גם מסעדות רבות המגישות אוכל בין לאומי.
בישיבה במסעדה בין הסמטאות הציוריות של העיר העתיקה, אל מול הסירות במרינה, או על שפת הים, ביקור בכמה מסעדות באנטליה הוא ללא ספק חלק מהמבחר של אטרקציות באנטליה שמומלץ לכל תייר לבקר בהן.

 

כמה מילים על האוכל הטורקי לפני שיושבים לשולחן

אנטליה שוכנת על שפת הים התיכון, ובמשך שנים הייתה עיר נמל. המטבח של אנטליה כולל את מיטב מעדני המטבח הטורקי. חשוב לציין, כי המטבח הטורקי משתנה מחבל לחבל וממחוז למחוז במדינה. אין המטבח של צפון טורקיה דומה למטבח של דרום טורקיה.
המטבח השולט בקרב מסעדות באנטליה, מושפע מהמטבח הים תיכוני. מסעדות באנטליה יגישו לסועדים בהן תפריט ים תיכוני מוכר וטוב. התפריט יכלול בדרך כלל מנות בשר ובעיקר קבב, דגים ומאכלי ים, ירקות טריים ושמן זית.
האזור של העיר אנטליה מפורסם בזכות המאפים הייחודיים לאזור זה, הנקראים קשקאק ומנטי (כדורי בצק ממולאים בשר, טבולים ביוגורט ופפריקה).
למנות ראשונות בדרך כלל יקבלו הסועדים מבחר מאזטים, ביניהם: דגי ברבוניה, שקשוקה, עלי גפן ממולאים, בורק (בורקס) הממולא גבינה או בשר או ירקות, ועוד מבחר אינסופי של מעדנים.
בסוף הארוחה הדשנה, בין אם נשאר לכם מקום ובין אם לאו, מחובתכם לשתות קפה טורקי אמיתי וחזק, ולטעום ממגוון הקינוחים העדינים והנפלאים: בקלווה עם פיסטוק או אגוזי מלך, קדאיף, כנפה, מלבי, סוטלץ', ומעל כולם רחת לוקום טורקי המפורסם, שהינו חלק בלתי נפרד מהחוויה בביקור של מסעדות באנטליה.
אז תכינו הרבה מקום, כי ביקור מסעדות באנטליה הולך להיות חוויה אמיתית!

 • מסעדות

Fish-Inn Restaurant

מסעדת דגים ומאכלי ים, שוכנת במלון רמדה אנטליה. מהמסעדה נשקף נוף נהדר. המנות עשויות היטב ובטוב טעם. ארוחה לסועד הכוללת דגים יכולה לעלות בסביבות 100$.

 • מחירים גבוהים
 • Fevzi Cakmak cd. No:22, Antalya 07100, Turkey

stellas manzara

מן המסעדה נשקף נוף יפה. המנות העיקריות כוללות בשר, דגים ומאכלי ים, הכול עשוי טוב וטעים מאד. הצוות ידידותי. בתפריט מגוון עשיר של מאזטים, ולסיום הארוחה: קינוחים טעימים. ארוחה לסועד הכוללת 3 מנות ביניהן דגים או בשר יכולה לעלות בסביבות 80$.

 • מחירים גבוהים
 • Lara Beach, Antalya, Turkey

Sereser

התפריט בין לאומי, כולל מאכלי בשר, דגים ומאכלי ים. השפעות מהמטבח האיטלקי והצרפתי. הכול אלגנטי ובטוב טעם. טווח מחירים: 13$-35$ למנה. המנות מוקפדות ומוגשות בצורה אסתטית ומיוחדת. המסעדה נמצאת בחצר יפה ופורחת. בימי שישי מתקיימים מופעים חיים של להקות ג'ז בחצר.

 • מחירים בינוניים
 • Karanlık Sk Antalya

Mermerli Restaurant

מסעדה מבין מבחר מסעדות באנטליה, המציעות אוכל טורקי מקומי מצוין. המסעדה צופה על נוף נהדר של המרינה. בתפריט: לפתיחה, מבחר מאזטים עשויים מחומרים טריים, המבחר רחב ומגוון. במנות העיקריות: בשרים ודגים על הגריל או באופני עשייה אחרים. ולקינוח, מבחר קינוחים מקומיים.

 • מחירים בינוניים
 • Selçuk Mah. İskele Cad. Banyo Sok. No:25

Vanilla Lounge

מסעדה המגישה תפריט בין-לאומי, המנות מיוחדות וטעימות להפליא. למנות ראשונות: מרקים וסלטים, מנות עיקריות: ריזוטו, עוף ודגים. למסעדה פיצות מעולות המוכנות במקום, קפה מעולה וגלידה שרק בשבילה שווה לבוא. מחירים: 6$-20$ .
נופש באנטליה יספק לכם חוויה קולינרית מעולה, שלא תישכח במהרה.

 

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות באנטליה

- טיול מאורגן לאנטליה

- טיסה לאנטליה

בין שיזוף על החוף וטבילה במי הים הצלולים, בין ביקור באתר היסטורי לשיטוט נעים במרינה, כיף לערוך גם קניות באנטליה. שופינג באנטליה כולל רכישות של המוצרים המאפיינים את טורקיה: מוצרי עור ושטיחים, תכשיטים, מוצרי קרמיקה וקדרות, רחת לוקום וקניית מציאות שונות.

 

אזורים ורחובות מרכזיים בהם יש ריכוז חנויות באנטליה

ישנם כמה אזורים מרכזיים בעיר הנחשבים לאזורים פופולאריים של קניות באנטליה, שם עורכים תושבי העיר והמוני התיירים את קניותיהם. בין אזורים אלה נכללים: Kaleici ואזור העיר העתיקה, כמו כן ישנם דוכני רוכלים רבים המוכרים מציאות לאורך חומות העיר. אזורים ושכונות נוספים לקניות הם: אטאטורק, והרחובות Pakistaniguy, Cumhuriyet.

 • קניות

שווקים

אין כמו השווקים של ארצות הים התיכון. האוכל, הריחות, הקולות, הצבעוניות הרבה והאקשן, מכניסים את הקונים לעולם שלם של חוויה, מעבר לחוויית הקניה. באנטליה כבכל עיר טורקית יש כמה שווקים:

השוק של אנטליה: שוק מקורה למוצרי מזון: ירקות ופירות, גבינות ובשרים, תבלינים, מוצרי מאפה ועוד.

ה"בזאר" של אנטליה: בעיקרון באנטליה רחובות רבים מקורים בסגנון של בזאר או שוק. הבזאר המרכזי כולל מבחר רחב יותר של דוכנים. הדוכנים כוללים מוצרי עור, תכשיטים, תבלינים, מיני מתיקה ובהם רחת לוקום, ומבחר זיופים לחובבי הז'אנר. חלק מההנאה של הקניה, וגם חלק מכללי המשחק הוא המיקוח. המוכרים קצת אגרסיביים מבחינת הלחץ שהם מפעילים על הלקוח לקנות...

 • קניות

קניונים

קיים מבחר רחב של קניונים המציעים מגוון גדול של חנויות באנטליה, במחירים לא גבוהים יחסית.

Ozdilek: הקניון החדיש והגדול ביותר באנטליה, שנפתח בשנת 2010. הקניון שייך לרשת קניונים בעלת סניפים רבים בטורקיה. בקניון מבחר חנויות רשת אירופאיות וטורקיות. חנויות אופנה, נעליים, אקססוריז, קוסמטיקה, כלי בית ועוד.

מיגרוס: כתובת: No:155 07070 Yıl Bulvarı 100. קניון ותיק יותר, אך ידוע ואהוב ברחבי אנטליה. גם קניון זה הינו אחד מרשת של קניונים הפזורים ברחבי טורקיה. הקניון פתוח רוב ימות השנה בין השעות 10:00-20:00, אך בקיץ בעונת התיירות הוא פתוח עד השעה 23:00 בלילה (מה שבהחלט יכול להפוך אותו לאחד מאתרי הבילוי של חיי לילה באנטליה). הקניון כולל מבחר של חנויות רשת ידועות ואהובות ביניהן: Zara, Tomy Hilfiger, Toysr'us, Nine West ועוד. בסך הכול כולל הקניון כ-112 חנויות. הקניון כולל גם אפשרויות בילוי בבתי קולנוע, דוכני מזון מהיר, אטרקציות לילדים ועוד.

 • קניות

קניות באנטליה של מוצרים ייחודיים לאזור

מסע קניות באנטליה לא יהיה שלם ללא קניית מוצרים ייחודיים לאזור.

שטיחי יורקוס: שטיחים אלה הם שטיחים העשויים בעבודת יד וייחודיים לאזור אנטליה. חנויות שטיחים אותנטיות ניתן למצוא בעיר העתיקה. מחיר שטיח אמיתי עבודת יד עשוי להגיע לכמה מאות דולרים, אך המראה של השטיח מרהיב ומיוחד. למי שמחפש רכישות מיוחדות במסגרת מסע קניות באנטליה, כדאי לשקול רכישת השטיח הייחודי לאזור. כתובת של חנות שטיחים אחת מני רבות: Kilincarslan mah.Hidirlik sok.No;36 Kaleici ANT.

מוצרי עור: מוצרי העור הם אחד המוצרים המאפיינים את טורקיה כולה. מחיר מעילי עור ומוצרי עור אחרים בטורקיה נמוך באופן משמעותי מהמחיר בארץ.

חנות אחת מני רבות באנטליה: Side Leather store . כתובת: Main Street. Side. חובה להתמקח על המחיר. ניתן להוריד את המחיר עד לגובה של 75% מהמחיר ההתחלתי!

תכשיטים: פריט נוסף שכדאי לקנות באנטליה הם תכשיטים. חלק ניכר מהתכשיטים מיוצרים בעבודת יד. מחירי תכשיטי זהב וכסף נמוכים באופן משמעותי לעומת מחיריהם בישראל. חנות מומלצת לתכשיטים הנעשים בעבודת יד: Hitit Souvenir Shop: כתובת: Selcuk Mah.iskele cad.no#25, kaleci, Antalya.

קניות באנטליה מאפשרות חוויה נפלאה שאינה נגמרת.

 

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות באנטליה

- טיול מאורגן לאנטליה

- טיסה לאנטליה

 • קניות

אנטליה, עיר הנופש הטורקית, השוכנת על חופי הים התיכון, מציעה לנופשים בה גם מבחר של בילויים בשעות הערב והלילה. חיי לילה באנטליה, מציעים שילוב של מזרח ומערב, מקומות בילוי טורקיים עממיים יחד עם מקומות בילוי קוסמופוליטיים ומערביים. מסעדות, בתי קפה נעימים, בארים, דיסקוטקים וכן מועדונים באנטליה, מבטיחים בילוי מושלם לכל טעם ולכל גיל.
אז הגיע הזמן להחליף את בגדי הים בבגדי ערב ולצאת לגלות את ההפתעות שמציעים חיי לילה באנטליה.

 

מועדונים ודיסקוטקים באנטליה

סצנת המועדונים והדיסקוטקים באנטליה תוססת ושמחה. בתקופת הקיץ בשיא עונת התיירות מתקיימות מסיבות בחוץ, על חופי הים ובמתחמים פתוחים אחרים. מסיבות טראנס מטורפות, מסיבות קצף מגניבות ועוד. המועדונים מארחים די ג'ייז מקומיים וכן די ג'ייז ידועים מרחבי העולם. חובבי הריקודים לא ינוחו באנטליה!

Dedikodulu Meyhane: כתובת: Ally Kaleici ,Antalya. מועדון ריקודים למוסיקת פופ מקומית טורקית סוערת ושמחה. החגיגות מתחילות בשעה 20:00 בערב ונמשכות עד אור הבוקר.

No Name Bar: כתובת: הנמל העתיק של אנטליה, במרינה. המסיבות במועדון מתקיימות בחוץ, אל מול הנוף היפיפה של המרינה. פתוח מדי לילה עד השעה 04:00 לפנות בוקר.

Olympos Disco: כתובת: Falez Hotel, Konyaalti Falez Mevkii, Antalya. אחד מאתרי חיי לילה באנטליה בסגנון של דיסקוטקים. המקום מתמחה מעבר למוסיקה ואלכוהול במגוון אטרקציות ושעשועי פירוטכניקה כגון מופעי לייזר ועוד.

Club Flemmng: כתובת: Dedeman Hotel, Lara Yolu, Antalya. מועדון ריקודים עם מוסיקה עכשווית: היפ-הופ, טראנס, גל חדש, מוסיקה אלקטרונית ועוד. שכרון חושים אל תוך הלילה.

 • מועדון לילה

בארים באנטליה

King´s Bar: כתובת: המרינה בנמל העתיק. בר שהוא גם מועדון ריקודים. מקום זול וידידותי. שעות הלחץ מתחילות סביב 01:00-02:00 בלילה. הבאר פתוח עד 06:00 בבוקר. הבעלים היה בר-מן במשך שנים בפאבים בלונדון, וההשפעה של פאבים אלה ניכרת על המקום.

Mr. White's Bar: כתובת: Kaleici Cad. 31/33, Marina, Antalya. בר ידוע וותיק מתוך שלל של בארים באנטליה, השוכן במרינה. מבחר רחב של אלכוהול ומוסיקה טובה.

Medusa Bar Camping Patara: כתובת: Patara, 07975, Turkey. באר הנמצא באתר קמפינג סמוך לאנטליה. מגוון עשיר של משקאות, מוסיקה מעולה, לעתים מתקיימות במקום גם הופעות חיות. אווירה ידידותית ונעימה.

 • בארים

קזינו

לחובבי ההימורים, מציעה אנטליה בילוי בבתי קזינו. רוב מועדוני הקזינו בעיר נמצאים בבתי מלון. להלן רשימה חלקית:

Antalya Dedeman Hotel & Grand Casino: כתובת: Lara Yolu Antalya, TR-07100.

Falez Hotel & Casino: כתובת: Konyaalti, AntalyaTR-07050 Konyaalti Falez Mevkii

Sheraton Voyager Hotel & Voyager Casino: כתובת: Antalya, TR-07050 Turkey Yil Blvd100 Konyaalti Beach

 • קזינו

הופעות פולקלור וריקודי בטן

חיי לילה באנטליה מציעים למבקרים מעבר למועדוני ריקודים רגילים גם הופעות של ריקודי בטן וכן הופעות פולקלור של להקות ריקוד טורקיות. ישנם מקומות המציעים ארוחת ערב עם מופע של ריקודי בטן. ניתן לשאול בבית המלון לגבי ארוחות אלה.

 • הופעות

בתי קפה ומסעדות באנטליה

בילוי באנטליה יכול לכלול גם ארוחה במסעדה או בית קפה ושיטוט לעת שקיעה על המרינה או בין סמטאות העיר העתיקה. קיים מבחר רחב של מסעדות באנטליה הכולל מסעדות המגישות אוכל טורקי מסורתי בכל טווח המחירים, וכן מסעדות המגישות אוכל ממבחר המטבח הבין-לאומי.

Mama Rosa: מסעדה איטלקית חמודה, השוכנת בחצר יפה וירוקה. השולחנות מכוסים במפות משובצות והאווירה נעימה. האוכל מצוין ומכיל מבחר פסטות המוכנות במקום, השף איטלקי מה שמבטיח מנות איטלקיות אותנטיות. האווירה ידידותית ונעימה. מקום אידיאלי לבילוי ערב רומנטי ושקט.


יש אין סוף אפשרויות בילוי באנטליה החל באוכל טוב, וכלה בריקודים עד אור הבוקר.

 

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות באנטליה

- טיול מאורגן לאנטליה

- טיסה לאנטליה

 • מסעדות
 • Tuzcular mah. Karanlik sok, Antalya