עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

בילויים וחיי לילה בריסל

חיי לילה בבריסל מציעים מבחר אדיר של אפשרויות. בבירה הבלגית קיימים בארים איכותיים, מסעדות, מועדונים והופעות תרבות. אי אפשר לדבר על חיי לילה בבריסל מבלי להזכיר את מבשלות הבירה הבלגיות המפורסמות בכל העולם, המציעות מגוון גדול של בירות בוטיק שיש רק כאן. כפי שאסור לוותר על יין בצרפת אסור לוותר על טעימות של בירות מקומיות בבלגיה.

מסעדות בבריסל

בתחום הקולינרי בריסל מציעה שפע אדיר שמתחרה בכבוד בערים מובילות כמו פריז, לונדון ורומא. תוכלו לבחור לאכול במסעדות זולות שמציעות את המאכל הלאומי – צ'יפס! יש מוסדות רבים (Fritkots) שמציעים בעיקר צ'יפס זול ומשובח, אך לחלופין, יש לא מעט מסעדות בבריסל בטווח המחירים הבינוני וגם מסעדות יוקרה שחלקן מעוטרות בכוכב מישלן. מומלץ מאוד לחוות כמה שיותר היבטים קולינריים שיש לעיר המקסימה הזו להציע, החל מהפשוט והזול ביותר בדוכני רחוב ועד ארוחת ערב במסעדת יוקרה.

  • מסעדה

בארים בבריסל

כשמדובר על בארים בבריסל אז בירה היא העניין המרכזי כאן. יש גם יינות משובחים מכל אירופה, קפה מעולה ובארים שמציעים קוקטיילים מצוינים, אך הבירה היא מוקד המשיכה המרכזי ואי אפשר לבקר בבריסל בלי לשבת לפחות בבאר אחד וללגום בירה מקומית עשירה. חיי לילה בבריסל מציעים בארים שפתוחים מהצהריים ועד השעות המאוחרות יחסית של הלילה, הבארים נמצאים בכל מקום ובאזורים המרכזיים של העיר ויש שפע אדיר לבחור ממנו. כמה בארים מומלצים הם:

A la Mort Subite - rue Montagne-aux-Herbes Potagères 7: בר פופולארי מאוד, מגיש בירות בלגיות מסורתיות, מעוצב בסגנון שנות העשרים, מגישים גם גבינות, סנדוויצ'ים, צ'יפס ונקניקים.

De Ultime Hallucinatie - Koningstraat 316 Rue Royale: בר מעוצב במיוחד המציע מבחר גדול של בירות ומשקאות לצד מטבח משובח מאוד הפועל לצד הבר.

Le Falstaff - 19 – 25 rue Henri Maus: נמצא ליד הכיכר המרכזית, מעוצב ומזמין, כולל גם מסעדה טובה.

Brasserie De l'Union - 55 Parvis De Saint-Gilles: בר בלגי קלאסי, מומלץ מאוד!

Bier Circus - 57, Rue de l'Enseignement-Onderrichtsstraat: מבחר גדול של בירות, כולל כמה נדירות ומיוחדות מאוד.

Bizon Cafe - Rue Pont de la Carpe-Karperbrugstraat 7: בר רגוע עם מוזיקת בלוז/רוק מצוין לכוס בירה או כמה כוסות...

  • באר

מועדונים ודיסקוטקים בבריסל

סצנת חיי לילה בבריסל אינה מסתיימת במסעדות משובחות ובארים עם מבחר אדיר של בירות מיוחדות. יש גם שלל אפשרויות בילוי לשעות המאוחרות יותר ולאלו שמחפשים קצת לרקוד, מועדונים בבריסל מציעים שלל סגנונות ומקומות איכותיים מאוד בהתאם לרמה הגבוהה של העיר הזו. בתוך דיסקוטקים בבריסל תרקדו לצד צעירים מקומיים, עובדים של האיחוד האירופי וכמובן תיירים מכל העולם שפוקדים את העיר.

דיסקוטקים בבריסל פרוסים בצורה רחבה, בדומה למסעדות ובארים שנמצאים בכל רחבי העיר. בעיקר תוכלו למצוא מקומות לרקוד ולשתות באזורי התיירות, ברחובות צדדיים יותר באזורי הבילוי העיקריים וגם באזורים מרוחקים יותר ממרכז העיר. כמה מועדונים פופולאריים הם:

De Walvis – אופנתי מאוד וללא עישון.

CRYSTAL LOUNGE - מציע חוויה יוקרתית של חיי לילה בבריסל, מועדון בסגנון לאונג' בר איכותי ביותר.

Le Tavernier - 445 Chaussée de Boondael-Boondaalsesteenweg: נמצא באזור הבילוי המרכזי של סטודנטים וצעירים, בסמוך לקמפוס הסטודנטים המקומי. פופולארי מאוד על צעירים.

Factory - 12 rue Fosse aux Loups

Le Soixante - 60 rue du Marche au Charbon

Nostalgia Club - 60 rue du Marche au Charbon

The Fuse - Rue Blaesstraat 208: מוסד ותיק של חיי לילה בבריסל, חובה לבקר במקום!

  • בארים ומועדונים