עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

קניות בעיר בריסל

קניות בבריסל יכולות להיות חוויה בלתי נגמרת של כיף ואיכות. בעיר יש שפע אדיר של מרכזי קניות, חנויות מיוחדות, בוטיקים של אופנה מגוונת, תכשיטים וכמובן חנויות שוקולד משובחות. בהיותה בירת בלגיה ומרכז תרבותי תוסס מאוד, קניות בבריסל מהוות את המהות של פריטים בלגיים רבים מאוד, לצד קניות של מותגים בינלאומיים וההנאה הפשוטה של שיטוט ברחובות אירופיים מקסימים.

מרכזי קניות

שופינג בבריסל מציע כמה מרכזי קניות גדולים ואיכותיים מאוד, כמה מהבולטים שבהם הם:

Hema: מרכז קניות בעל שתי קומות שמוכר מגוון רחב של מוצרים במחירים סבירים בהחלט. מבחינת חנויות בבריסל תוכלו למצוא כאן פריטים לבית, ביגוד, ציוד למטבח ועוד פריטים רבים אחרים.
Inno: הסניף הגדול ביותר של רשת קניונים בלגית זו נמצא בבריסל ומציע את מרכז הקניות העיקרי של העיר. קניות בבריסל בקניון זה כוללות 5 קומות עם מבחר אדיר של חנויות ביגוד, מזון, ציוד לבית, שוקולד, תכשיטים, שעונים ועוד.
Les Galeries Saint Hubert - Rue du Marche-aux-Herbes: גלריות מקורות מדהימות עם שפע של חנויות מכל הסוגים, צבעוניות ודינמיות, מומלץ מאוד במסגרת מסע קניות בבריסל.

  • קניות

חנויות שוקולד בבריסל

קניות בבריסל לא יכולות להיות מושלמות בלי ביקור בכמה חנויות שוקולד. תעשיית השוקולד בבלגיה בכלל ובבריסל בפרט היא עצומה ואיכותית ביותר, המבחר פשוט מהמם וכל כך קשה לבחור. כאשר תיכנסו לחנות תישכחו מהדיאטה ותתמסרו לטעם החיים המושלם ביותר. כמה חנויות מתוך מבחר אדיר הקיים בעיר הן:

Martin Margiela Bxl - Rue de Flandre 114
Dandoy - 31 rue au Beurre
Mary Chocolatier - 73 rue Royale – חנות משובחת בגלרי רויאלס
Laurent Gerbaud - Rue d'Alost 7
Corné - Galerie de la Reine, 5
Wittamer - Place du Grand Sablon, 6
Leonidas – סניפים בכל העיר
Neuhaus – סניפים בכל העיר
Marcolini - 39 Place du Grand Sablon-Grote Zavel Plein – נחשבת לאחת הטובות והיקרות ביותר
Chocopolis - 81 Rue du Marché aux Herbes-Grasmarkt
Godiva – סניפים בכל העיר של רשת משובחת זו.

כמו כן תוכלו לקנות טבלאות איכותיות של שוקולד בחנויות מכולת במחירים מצחיקים של כ-1 יורו למותגים שבישראל עולים הרבה יותר.

  • קניות

חנויות בירה מתמחות

אם יש תחום שמתקשר בצורה איכותית אל חיי לילה בבריסל ואל קניות והתרבות הבלגית, זהו עולם הבירה. בלגים אוהבים בירה ויש במדינה הקטנה הזו מבשלות רבות, משובחות ומיוחדות במינן המפיקות בירה מגוונת ולעיתים קרובות מושלמת. כמה חנויות בירה מומלצות הן:

Beer Mania - 174-176 Chausse de Wavre-Waversesteenweg: כ-400 סוגי בירה, מאוד תיירותית.
Delhaize – סניפים שונים עם מבחר גדול מאוד של בירות.
GB/Carrefour – סניפים בכל העיר, חנויות השייכים לתאגיד הקמעונאות הצרפתי "קרפור", מבחר גדול של בירות בכל הרמות והמחירים.

  • קניות

שווקים בבריסל

קניות בבריסל מציעות כמה שווקים מרשימים ואיכותיים מאוד. ישנו שוק הפשפשים Marché aux Puces שפתוח בכל יום עד 14:00, שוק Marché du Midi עם מגוון תוצרת חקלאית ואוכל מקומי רב ושוק חג המולד בכיכר גרנד פלייס, מתקיים מנובמבר ועד ינואר, שבו דוכנים מקסימים ומבחר קניות לחג המולד.

  • קניות

שדרות לואיס – Avenue Louise

אחד מהאזורים האקסקלוסיביים ביותר של קניות בבריסל, מציע מבחר גדול של חנויות יוקרה בתחום האופנה, תכשיטים, אביזרים, שוקולד, ציוד לבית ועוד. כולל חנויות של מותגים בינלאומיים ומותגים מקומיים מובילים. אידיאלי לטיול משפחתי וגם לקניות כמובן, תוכלו ליהנות גם מבתי קפה ומסעדות רבות לאורך השדרה.

  • קניות
  • Avenue Louise, Brussels, Belgium