עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

קניות בעיר בודפשט

כיאה לעיר אירופאית מתקדמת, בודפשט שופעת חנויות, קניונים ושווקים. קניות בבודפשט הן חוויה חו"לית אמיתית המאפשרת לחובבי הקניות לקפץ בין נבירה בסמרטוטים בשווקי פשפשים ועד מדידה זהירה של בגדי מעצבים יקרים.

 

מזכרות לתיירים

ביקור במדינה מזרח אירופאית מסתיים בדרך כלל לפחות במזכרת מקומית אחת בתוך המזוודה. קניות בבודפשט יכללו, מן הסתם, סיבוב בין דוכנים המפוזרים בעיר שמוכרים מזכרות מקומיות לתיירים. בנוסף, בשווקי האוכל ובחנויות מקומיות ניתן לקנות משקאות אלכוהוליים מקומיים וכמובן... פפריקה!
מזכרות מקומיות מבודפשט יכולות להיות: מפות ומפיות רקומות ברקמה מסורתית, כלי פורצלן הונגריים אופייניים, יין מקומי, נקניקים הונגריים, גבינות ייחודיות להונגריה וממתקי מרצפן.

  • קניות

רחובות מרכזיים לקניות

ישנם מספר רחובות מרכזיים בעיר, בהם מרוכזות חנויות רשת ומותגים או חנויות לבגדי מעצבים.
הרחוב הטוב ביותר לעריכת קניות בבודפשט הוא רחוב ואצי אוצה. הרחוב בנוי כמדרחוב, ובו פזורים מסעדות ובתי קפה, חנויות רשת רבות כגון H&M, Zara, Esprit וחנויות קוסמטיקה כאסתי לאודר ועוד.
רחובות נוספים של קניות בבודפשט הם: שדרות אנדראשי, בו נמצאים בוטיקים יוקרתיים כגון: ג'וצ'י, לואי ויטון, ברברי ועוד. גם ברחוב זה יש מסעדות ובתי קפה שיאפשרו מנוחה נעימה

  • קניות

קניונים

העיר בודפשט משופעת קניונים, חלקם חדישים וגדולים. הקניונים מכילים את מירב חנויות הרשת האירופיות וכן מתחמי מסעדות, אוכל מהיר ובידור. להלן רשימה חלקית:
הקניון החדיש ביותר הוא קניון Europeum shopping center שנפתח באפריל 2011 . הקניון כולל 3 קומות ובהן חנויות אופנה, נעליים, קוסמטיקה, מסעדות ובתי קפה. בקניון שוכן גם מלון למי שרוצה להיות ממש קרוב לעניינים.

  • קניות

West End City Center

ללא ספק הקניון המרשים והגדול בבודפשט. אם אתם מקדישים רק יום אחד עבור קניות בבודפשט, זה הקניון המומלץ. בקניון 400 חנויות, מעבר לחנויות האופנה והקוסמטיקה יש בקניון גם חנויות מיוחדות כגון חנות תבלינים הונגרית, שיכולה להוות רעיון למתנות לנשארים בארץ. הקניון מכיל בתי קפה ומסעדות רבים. אטרקציה נוספת של הקניון, המיוחדת לתקופת החורף, היא משטח החלקה על הקרח המצוי במקום.

Corvin Shopping Center

קניון הנמצא במרכז העיר, וגם הוא חדיש יחסית. כולל 4 קומות עמוסות חנויות ומותגים, ביניהן: C&A, H&M, Pull&Bear, מסעדות ובתי קפה, ביניהם רשת בתי הקפה האנגלית Costa . גם בקניון זה משטח החלקה על הקרח הפתוח כל השנה.

השוק המרכזי

סיבוב שופינג בבודפשט כדאי שיכלול גם ביקור בשווקים. השווקים מספקים חוויית קניה שונה ממרכזי הקניות החדישים. חוויה אותנטית וחושנית. שם תוכלו להריח, לחוש ואף לטעום את טעמיה של בודפשט.
השוק המרכזי נמצא בקצה המדרחוב של רחוב ואצי אוצה. השוק שוכן במבנה היסטורי ייחודי שעוצב על ידי האדריכל גוסטב אייפל האחראי על תכנונו של מגדל אייפל בפריז. זהו שוק של דוכני מזון ומכיל פירות וירקות, בשר וגבינות, תבלינים, מאפים, מיני מתיקה ועוד.

שוק הפשפשים Ecseri flea market

הזמן המומלץ להגיע אל השוק הוא בסופי השבוע בשעות הבוקר. חיטוט בין דוכני השוק יעלה שלל מציאות: ביגוד והנעלה יד שנייה, תכשיטים ישנים ותכשיטים חדשים בדוכני אמנים, כלי בית, חפצי רטרו ועוד.

  • קניות
  • 156 Nagykorosi ut 1194, Budapest, Hungary

Artista

חנות בגדי מעצבים שהוקמה על ידי קבוצת מעצבי אופנה צעירים מקומיים.

Tisza Cipo

מותג נעליים הונגרי, לו כמה סניפים ברחבי העיר. מדובר במותג אופנתי בסגנון רטרו שחצה את גבולות הונגריה ונחשב אופנתי בכל רחבי אירופה.

 

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות בבודפש

- טיסה לבודפשט

- חבילת נופש לבודפש

- טיול מאורגן לבודפש