עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

קניות בעיר בוקרשט

עיר הבירה הרומנית בהחלט מציעה קניות מגוונות ואיכותיות מאוד, החל מפריטים מקומיים ומזכרות למיניהם ועד למותגים בינלאומיים מובילים. שנות הצמיחה הכלכלית של רומניה הביאו לשיא של קניות ברומניה, בעיקר כניסת מותגים בינלאומיים והקמתם של קניונים גדולים – כולל על ידי חברות נדל"ן ישראליות. קניות בבוקרשט יכולות להתאים לכל טעם או תקציב ואין ספק כי חלק מהטיול שלכם בעיר המקסימה הזו יוקדש לקניות ושיטוט בין חנויות.

 

קניונים ומרכזי קניות בבוקרשט

כיום, שופינג בבוקרשט לא יכול שלא לכלול ביקור בלפחות קניון אחד. השנים האחרונות היו ללא ספק שנות הקניונים ומרכזי הקניות בבירת רומניה. בכל מקום בבירה קמו להם קניונים גדולים שנועדו לתת מענה לצורך המהותי של אזרחי רומניה לקנות בצורה מערבית ולאפשר למותגים בינלאומיים להיכנס לשוק הצומח במדינה. הקניונים המרכזיים עבור קניות בבוקרשט הם:

Afi Palace Cotroceni : קניון גדול שנבנה על ידי חברת אפריקה ישראל. כתובת: Blvd. Timisoara.

Baneasa Shopping City: כתובת: Sos. Bucuresti – Ploiesti 42

קניון Bucuresti - כתובת: Calea Vitan 55-59

קניון גרנד ארנה - כתובת: Blvd. Metalurgiei 12-18, sector 4

Liberty Center - כתובת: Str. Progresului 151 – 171

Mario Plaza - כתובת: Calea Dorobantilor 172

קניון פלאזה רומניה - כתובת: Blvd. Timisoara 26

מרכז קניות Unirea - כתובת: Piata Unirii 1

City Mall - כתובת: Sos. Olteniţei nr.2

World Trade Plaza - כתובת: Blvd. Expozitiei 2

  • קניות

רחובות הקניות המרכזיים של בוקרשט

את חלק הארי של חנויות בבוקרשט הכוללות מותגים בינלאומיים, חנויות בוטיק מקומיות, מסעדות, בתי קפה ועוד ניתן למצוא בשדרה המרכזית, מכיכר רומניה (Piata Romana) ועד כיכר אונירי (Piata Unirii). כמו כן ישנן הזדמנויות רבות עבור קניות בבוקרשט ברחובות הסמוכים לשדרה מרכזית זו. גם באזורים Calea Victoriei, Calea Dorobantilor (בין כיכר Iancu de Hunedoara לכיכר Dorobantilor) או על Calea Moşilor's בחלק שבין שדרת קרול הראשון וכיכר Obor. באזור זה תוכלו למצוא גם חלק מהאטרקציות בתחום של חיי לילה בבוקרשט כגון מסעדות, בארים, מועדונים וכדומה.

  • קניות

עתיקות בבוקרשט

אם אתם מחפשים עתיקות במסגרת מסע קניות בבוקרשט, לעיר ההיסטורית והדינמית הזו יש בהחלט המון מה להציע. ניתן למצוא עתיקות ופריטים אמנותיים מרשימים בגלריות הרבות לאמנות שנמצאות בכל העיר וכמובן בחנויות עתיקות מתמחות שהן דבר יחסית נפוץ בבוקרשט – בעיקר באזור המרכז העתיק (רחוב Lipscani) ולאורך Calea Victoriei. כמה חנויות עתיקות מומלצות הן:

Thomas Antiques - חנות עתיקות יפה במיוחד, אוסף מרשים של פריטים ואפשרות לשתות משקה באווירה מיוחדת במינה. כתובת: Covaci 19

Covaci 19 - כתובת: Quinet 3

Da Vinci - כתובת: Calea Victoriei 118

Craii de Curtea Veche - כתובת: Covaci 14

Galeria de Arta Dorobanti - כתובת: Tudor Stefan 13

Hanul cu Tei - כתובת: Lipscani 63

Quasar Antiques - כתובת: Calea Victoriei 63-81 

  • קניות

קניות של חפצי אמנות מקומיים

קניות בבוקרשט מציעות שלל אפשרויות של פריטי אמנות ועבודת יד, בחלק מהמקרים מדובר על מזכרות סטנדרטיות ונחמדות ובחלק מהמקרים באמת מדובר על עבודות מיוחדות ואותנטיות של הפולקלור המקומי ברומניה. ניתן למשל לקנות בגדים ובדים רקומים, ביצים מקושטות בעבודת יד, שטיחים, פריטי קדרות, גילופי עץ מרשימים, איקונות דתיות מסורתיות. האיכרים הרומניים מייצרים פריטי רקמה מרהיבים על גבי כותנה, צמר ועור. מומלץ לרכוש מזכרות ומתנות שמשקפות בצורה אותנטית את רומניה ואת התרבות המקומית.

כמו כן יש כמה שווקים של תוצרת מקומית שמציעים הזדמנות מעולה עבור קניות בבוקרשט של פריטי מזון מקומיים.

אולי יעניין אותכם גם:

- מלונות בבוקרשט

- טיסות לבוקרשט

- טיול מאורגן לבוקרשט

  • קניות