עוד רגע :)
הפלגות נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

מדריך אגם גארדה למטייל

 • שם העיר
  אגם גארדה
 • מדינה
  איטליה
 • מטבע
  יורו
 • שפה
  איטלקית
 • שעה
  16:25

אגם גארדה (Lago di Garda) הוא אחד מיעדי התיירות הפופולריים והאיכותיים ביותר באיטליה בפרט ובאירופה בכלל. זהו אגם יפהפה וגדול מאוד (370 קמ"ר), ממוקם בצפון איטליה המדהים והעשיר כל כך בחוויות מכל הסוגים, נמצא בין ונציה למילאנו כמו גם בין ברשיה לורונה.

נופש באגם גארדה מציע ביקור בעיירות הקטנות והמקסימות הפזורות לאורכו, פארקי נופש מרהיבים, אוכל איטלקי עשיר ומשובח ובאופן כללי אינספור אפשרויות בילוי והנאה לכל סוגי המטיילים. נופש באגם גארדה רלבנטי בעיקר לחודשי האביב והקיץ, אך בכל ימות השנה המקום שוקק פעילות וחיים.

טיסות לאזור אגם גארדה מגיעות בדרך כלל אל שדה התעופה של ורונה, אך האגם נגיש מאוד מאזורים שונים של איטליה וניתן להגיע לנופש באזור ממיקומים שונים בארץ המגף. טיול מאורגן בצפון איטליה בהחלט בא בחשבון, לכל המעוניינים לקבל חבילה מוכנה שתראה להם את המיטב במקום.

גיאוגרפיה של אגם גארדה

טיול באגם גארדה מציע נופים מרהיבים ועוצרי נשימה, האגם והאזור האלפיני כולו נוצרו על ידי תנועת קרחונים בעידן בקרח, מה שמספק למבקרים באזור מראות מרשימים במיוחד. חלקו הצפוני של אגם גארדה צר יותר ומוקף בהרים המשקיפים מעליו.

בתוך האגם נמצאים הרבה איים קטנים ומקסימים וחמישה איים גדולים ומרכזיים יותר. לאורכו ולרוחבו של האגם עיירות וכפרים נעימים ופסטורליים, כמיטב המסורת של טיולים באיטליה, למשל העיירה המבוצרת העתיקה סירמיונה (Sirmione) בדרום האגם שניתן ליהנות בה ממסעדות, ספא, חנויות אופנה, מלונות וכן הלאה. כמו כן בצפון אגם גארדה ניתן לבקר ולשהות בעיירת הנופש ריבה דל גארדה.

היסטוריה של האזור

עבור מבקרים המתעניינים בהיסטוריה, נופש באגם גארדה יהיה מרתק ועשיר במיוחד – בדומה לכל הטיול באיטליה המדהימה. ההיסטוריה של האזור הולכת הרחק מבחינת שנים ותהליכים, ניתן ללמוד על קרבות מפוארים שנערכו בקרבת האגם ולבקר בחורבות עתיקות שמורות היטב.

המתיישבים הראשונים באזור אגם גארדה הגיעו ככל הנראה באזור שנת 4000 לפני הספירה, הם הגיעו למה שהיום העיר ברשיה. לאימפריה הרומאית הייתה לאורך תקופת שלטונה נוכחות מרשימה ורבה באזור. נפוליאון אף הוא הגיע לאזור האגם במלחמותיו וקרבותיו הרבים ביבשת ולאזור גארדה יש חשיבות גם בעלייתו של מוסוליני לשלטון.

דמוגרפיה באזור אגם גארדה

נופש באגם גארדה הוא נופש צפון איטלקי טיפוסי מבחינת האוכלוסייה, המאכלים והאווירה המקסימה כולה. הדמוגרפיה באזור היא של כמעט רוב מוחלט של איטלקים מחלקה הצפוני של ארץ המגף. ניכרת השפעה של הערים הקרובות, ורונה וברשיה, כמו גם של הבירה הפיננסית מילאנו.

האזור הוא תיירותי בעיקרו ולכן רמת הפיתוח בו גבוהה מאוד מבחינת תשתיות ושירותים לתיירים. בכל ימות השנה ניתן לראות במהלך נופש באגם גארדה תיירים רבים מכל העולם וכמו כן תיירים איטלקים מקומיים.

כלכלה 

אזור צפון איטליה בכללותו אחראי לרוב התוצר הכלכלי של איטליה, בצפון מרוכזים המפעלים הגדולים והמצליחים, הפעילות הפיננסית מתבצעת בו, האוכלוסייה עשירה יותר והאזור כולו מפותח משמעותית מרוב הבחינות לעומת האזור שמדרום לרומא. אגם גארדה מבחינה זו אינו שונה ומבחינה תיירותית הוא אחראי להכנסות רבות לכלכלת המדינה.

נתונים אלו גורמים לכך שצפון איטליה יותר יקרה מאשר הדרום, כך גם לגבי נופש באגם גארדה בהשוואה ליעדים דרומיים יותר. המטבע המקומי הוא כמובן היורו, מה שאומר שהמחירים עבור התייר הישראלי עשויים להיות יקרים מעט, אך לא באופן מיוחד בהשוואה לאתרי תיירות פופולאריים אחרים באירופה.

ניתן בהחלט למצוא מלונות עבור נופש באגם גארדה בכל רמות הפינוק והמחיר, השכרת רכב מסוגים שונים, מסעדות זולות ויקרות, הפעלות מכל הסוגים וכן הלאה – כך שאפשר לבנות חופשה מקסימה במקום עבור כמעט כל תקציב.

 

חבילות לאגם גארדה

חבילה אגם גארדה - Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה 7 לילות, מתאריך 20/04/19 עד תאריך 27/04/19 החל מ- $1179

Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה

7 לילות27/04/19-20/04/19

4 כוכבים
מידע נוסף על Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה
חבילה אגם גארדה - Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה 7 לילות, מתאריך 20/04/19 עד תאריך 27/04/19 החל מ- $1209

Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה

7 לילות27/04/19-20/04/19

4 כוכבים
מידע נוסף על Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה
חבילה אגם גארדה - Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה 6 לילות, מתאריך 19/06/19 עד תאריך 25/06/19 החל מ- $999

Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה

6 לילות25/06/19-19/06/19

4 כוכבים
מידע נוסף על Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה
חבילה אגם גארדה - Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה 6 לילות, מתאריך 19/06/19 עד תאריך 25/06/19 החל מ- $1019

Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה

6 לילות25/06/19-19/06/19

4 כוכבים
מידע נוסף על Le Terrazze Sul Lago - אגם גארדה