עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

אטרקציות בעיר לונדון

אתרים הסטורים מרתקים, שלל מוזיאונים איכותיים, פארקים ססגוניים, כיכרות עמוסות, שווקים והצגות הם רק קצה הקרחון מתוך שלל אטרקציות בלונדון. לפניכם מידע לגבי נקודות עניין עיקריות שאסור לכם לפספס בזמן סיור בין אטרקציות בלונדון.

גשר המגדל (Tower Bridge)

גשר המגדל הוא מהמפורסמים ביותר מבין אטרקציות בלונדון. הגשר הוקם בשנת 1894, בבסיסו שני מגדלים והוא מתפרש על 60 מטרים. מאחר שהגשר איננו גבוה דיו, מרכזו יכול להתבקע כלפי מעלה וכך לאפשר לאוניות גדולות לשוט תחתיו. מומלץ לבוא להתרשם מיופי הגשר ונהר התמזה, צבעיו ועיטוריו או לבקר בתערוכה בתוכו וללמוד על היסטורית הגשר ואופן פעילותו.

בניין הפרלמנט והביג בן

בניין הפרלמנט של לונדון ידוע בשם ארמון ווסטמינסטר וכולל בחובו את הביג בן. הארמון משמש כמשכן בית הלורדים הבריטים. הביג בן הוא כינוי עבור הפעמון המרכזי וניתן לשמוע את צלצולו כל שעה. מומלץ לעלות ולהתקרב לביג בן ע"י טיפוס במעלה של יותר משלוש מאות מדרגות, בגרם מדרגות לולייני. אתר זה נחשב לאחד מהמפורסמים בקרב אטרקציות בלונדון והוא משמש כמרכז העיר לונדון ומארח סביבו לעיתים חגיגות ופסטיבלים.

ארמון בקינגהם

ארמון בקינגהם הוא ארמון המשמש את מלכת אנגליה, למגורים ומשרדים ומהווה את אחת מהנקודות העמוסות ביותר בקרב אטרקציות בלונדון. בפנים הארמון גלריות ותערוכות, אוספים של אומנות ואולמות מפוארים וגדולים. אחת מהאטרקציות הבולטות בעת ביקור בארמון בקינגהם היא טקס חלופי המשמרות המתקיים בין מאי ליולי מידי יום בשעה 11:30 בבוקר. שומרי הארמון לבושים במדים מסודרים ושומרים על פתח הארמון ללא תזוזה. ההחלפה של המשמרות מלווה בצעידה צבאית לרקע תזמורת צבאית ובתום חצי שעה הם מצדיעים אחד לשני וההחלפה מבוצעת.

מגדל לונדון

מגדל לונדון או הטאוור הוא מבצר עתיק אשר נבנה במאה ה-11 ע"י וויליאם הכובש. מגדל לונדון מהווה את אחד האתרים ההיסטוריים ביותר והוא שימש את השלטון במהלך ההיסטוריה לצרכים כמו: מגורים, כליאת מתנגדים לממשל, הוצאות להורג, גן חיות ועוד. המגדל הגבוה במבנה שימש לצורכי הגנה על המבצר והרתעה. כיום במגדל מוצגות תערוכות ואוספים של יהלומים, שריונות אבירים, כלי נשק, בגדים מימי הביניים ועוד. מגדל לונדון נמצא מזרחית לגשר לונדון ובסמוך ל-Tower bridge.

פארקים וגנים

בעת טיול בלונדון, תוכלו ליהנות מהפארקים הירוקים והגנים הססגוניים הפזורים בעיר, כאשר המפורסם והידוע ביניהם הוא הייד פארק, המתפרש על פני שני קילומטרים רבועים והוא מומלץ בעת מנוחה מהמולת העיר. הפארק מוכר בזכות פינת הנואמים, בה תושבי העיר עולים בתורם ומדברים את אשר על ליבם וחווים דעתם בענייני היום יום. בפארק תוכלו ליהנות גם מאגם מלאכותי, קשתות, אנדרטת מזרקה על שם הנסיכה דיאנה ומסלול הליכה או ריצה לאורך שישה קילומטרים

  • אטרקציות - כללי

מוזיאונים

לונדון שופעות במוזיאונים למדע והיסטוריה וכן גלריות אומנות רבות. נציין שניים מהם:

מוזיאון המדע – מוזיאון המדע כולל מגוון מוצגים ועמדות אינטראקטיביות להפעלה בנושאי מדע, טכנולוגיה, מדעי החיים, תחבורה והמצאות ששינו את החיים. מתאים למבוגרים ומושך גם ילדים ולכן נחשב לאחד המוזיאונים הנחשבים בלונדון. מוזיאון זה שייך למבחר אטרקציות בלונדון שהכניסה אליהן בחינם.

מוזיאון מאדם טוסו – במוזיאון המפורסם תיראו אישים מפורסמים, החל מפוליטיקאים, ספורטאים, שחקנים וזמרים, בדמויות העשויות שעווה בדמיון מופתי ולפרטי פרטים מדויקים.

בתום יום מלא בפעילויות בין אטרקציות בלונדון, תוכלו ליהנות מחיי לילה בלונדון שהינם פעילים לא פחות ואף חובבי ההימורים יוכלו להתפנק בתוך קזינו בלונדון.

  • תרבות