עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

קניות בעיר מילאנו

לא תוכלו להימנע מלעשות שופינג במילאנו בעת טיול בעיר הנפלאה הזו. מילאנו היא בירת האופנה העולמית, והודות לכך היא מציעה כמובן אינספור אפשרויות עבור קניית בגדים ונעליים ברמת אופנה עילית. מעבר לכך, מילאנו מציעה גם שווקים עירוניים מקסימים וחנויות ייחודיות בעת קניות במילאנו. לפניכם נקודות ומוקדי עניין עבור קניות במילאנו שכדאי לבקר בעת שהייה בעיר ואולי אף להתחדש בבגד מרשים לקראת יציאה אל תוך חיי לילה במילאנו.

קניות במילאנו – אזור ריבוע הזהב

ריבוע הזהב (Quadrilatero d'Oro) הוא אזור במילאנו ממזרחה לקתדראלת הדומואו השוכן בין הרחובות Via della Spiga ,Via Alessandro Manzoni ,Via Monte Napoleone, ו-Via Sant'Andrea. מתחם קניות זה נחשב ליוקרתי, מפואר ואופנתי במיוחד מבין אזורי קניות במילאנו וסוחף אליו המוני תיירים. תוכלו למצוא בריבוע הזהב חנויות במילאנו בהן קיים מכל טוב, אך לא בזול. מותגים איטלקיים ובינלאומיים מצויים בין רחובות אלו, כגון: גוצ'י, פראדה, שאנל, דולצ'ה וגבאנה ועוד. גם אם אינכם מתכוונים לרכוש מותג יוקרה, מומלץ בכל זאת לשוטט בין רחובות אלו וליהנות מהאווירה הייחודית.

  • קניות

רחובות קניות נוספים במילאנו

רחוב ויקטוריו אימנואלה סקונדו הוא רחוב קניות המרכז מספר רשתות של חנויות בינלאומיות, כמו למשל: זארה ו-H&M. הוא מצוי מאחורי קתדראלת הדומואו לכיוון פיאצה סאן בבילה. היצע דומה מצוי גם ברחובות ויה טורינו, אשר יוצא מהחלק הדרום מערבי של כיכר קתדראלת דומואו וברחוב בואנוס איירס הארוך.

  • קניות

גלריה ויטוריו עמנואל (Galleria Vittorio Emanuele)

גלריית קניות זו מציעה אפשרויות קנייה במחירים אפשריים וסבירים יותר, לעומת מתחם הקניות של ריבוע הזהב. אך עדיין מתחם הגלריה נחשב למקום מעולה לרכישת אופנת עילית. הגלריה ממוקמת בחלק הצפוני של כיכר קתדראלת הדומואו ורוב החנויות פתוחות בבוקר בשעות 9:30 עד-13:00, ולאחר סיאסטת הצהריים החנויות נפתחות בשנית ב-15:30 עד ל-19:00 בערב. בעת שיטוט במרכז קניות זה תיהנו מעיצובו הנפלא המשלב עיצוב עתיק עם עיצוב חדשני. מרכז הקניות כולל בתוכו גם אתרי בילויים שונים לרווחת הקונים.

  • קניות
  • Piazza del Duomo, Milan, Italy

RJ Outlet

בחנויות אאוטלט או כולבו, תוכלו לחפש מציאות זולות יחסית בעת שופינג במילאנו, כדוגמת ארג'י אאוטלט. באאוטלט זה מצויים פריטים של מעצבי על מפורסמים, כמו: פנדי, גוצ'י, ארמני ועוד. לעיתים יש הנחות של 50%-70% כדאי לחפשם.

  • קניות

קניון אאוטלט סראוולה (Seravalle)

הקניון שוכן ברחוב Via della Moda מספר 1 במיקום אשר מעט רחוק ממרכז העיר, כ-45 דקות נסיעה. שיטוט ברחבי הקניון יבהיר לכם שלא עשיתם את הנסיעה לחינם. תוכלו ליהנות מ-180 חנויות של המותגים הטובים באירופה ובעולם כולו. בתקופות ארוכות בשנה מוצעות בקניון הנחות של 30% ואף 70%. בקניון נמכרים פרטי ביגוד, ספורט, קוסמטיקה, ריהוט ועיצוב הבית ועוד.

  • קניות
  • Via della Moda,1

קניות במילאנו – שווקים

בעת קניות במילאנו תוכלו ליהנות גם משווקים צבעוניים ותוססים ואווירתם המיוחדת. כמעט בכל יום פתוחים שווקים שונים ויש שווקים אשר מציעים את מרכולתם רק בימים ספציפיים בשבוע, ולכן כדאי להתעדכן עם זמני פתיחתם על ידי לשכת התיירות המקומית. בין שווקי עתיקות נמנים Mercatino D’oggetti D’epoca E Antiquariato השוכן ברחוב Via Santa Maria Segreta, Borsino Della Filatelia E Della Cartolina מרחוב Via Armorari וכן גם Mercatone Del Naviglio Grande בכתובת Alzaia Naviglio Grande. שוק מרקטון דל נויגיליו הוא השוק הגדול והמרשים מבין כולם, אשר מוקם בכל ראשון אחרון של החודש. בשוק San Marco תוכלו למצוא מגוון בגדים, מוצרי מזון ועוד פריטים ייחודים. אם הנכם מחפשים חפצי אומנות וסחורה קלה בקרו בשוק ברחוב Via Benedetto Marcello בימי חמישי.

  • קניות