עוד רגע :)
נופש בארץ
מוקד שירות חו"ל 03-5151606

בילויים וחיי לילה ורונה

ורונה היא יעד תיירותי שרוב האנשים מגיעים אליו על מנת לספוג תרבות איטלקית קלאסית, לראות מבנים מרשימים בסגנונות גותיים, רנסנס ועוד, לאכול אוכל מקומי משובח ולקנות אופנה איטלקית מגוונת. אך גם בתחום הבילויים יש לעיר בצפון מזרח איטליה מה להציע - חיי לילה בורונה יציעו לכם שלל פתרונות בילוי הכוללים ריקודים, שתיית אלכוהול משובח והכרות עם הסצנה המקומית.

מסעדות בורונה

תחום מפותח מאוד בכל עיר איטלקית הוא האוכל. מסעדות בורונה מציעות מגוון עשיר ואיכותי של מנות וסגנונות. ניתן לאכול במסעדות עממיות פשוטות, טעימות וזולות מאוד וגם במסעדות מעוצבות ויוקרתיות המגישות את הטוב ביותר של המטבח המקומי. מומלץ למצוא מסעדות משפחתיות המגישות מטבח מסורתי ולשבת לארוחת ערב יוקרתית באחת מהמסעדות המשובחות שמציעות מטבח עילי בסגנון מקומי – לרוב תמצאו אותן מחוץ לאזורי התיירות המרכזיים.

  • מסעדות

תרבות

למרות שבהחלט יש מועדונים ובארים רבים בורונה, בהם אפשר ליהנות ממשקה אלכוהולי ואווירה טובה, מומלץ להקדיש לפחות ערב אחד לפעילות תרבותית מסוג אחר. למשל לצפות בהופעת אופרה או תיאטרון, הופעת מחול וכדומה. ברחבי העיר יש מופעי תרבות רבים שיוצרים גיוון ועשירים בתוכן. לאחר מכן אפשר לצאת למועדון, בר או דיסקוטק.

  • בארים ומועדונים

דיסקוטקים בורונה

למרות שלא תשמעו הרבה על דיסקוטקים בורונה ועל סצנת הבילויים בעיר מפי מדריכי התיירים, בהחלט יש אפשרויות איכותיות לבילוי של ריקודים ושתייה עם תיירים ומקומיים אחרים. רשימה חלקית ומומלצת של מועדונים בורונה היא:

Alter Ego: המועדון הפופולארי ביותר בורונה, ממוקם בגבעות של ורונה. המקום מציע מוזיקת דיסקו ואוכלוסייה מגוונת מאוד שתורמת לערבים שמחים ומהנים. בקיץ יש מרפסת פתוחה שמאחוריה הנוף של כל ורונה. כתובת: Via Torricelle 9.

Berfi’s Club: מועדון באזור העתיק של ורונה, מועדון זה קטן יחסית ומציע אווירה יותר אינטימית. במועדון שני חדרים מרכזיים, אחד עם מוזיקת דיסקו ומיינסטרים ושני שבו יש הופעות חיות ואווירה רגועה יותר. כתובת :Via Lussemburgo 1.

Ca’Lupa: מקום אופנתי וטרנדי מאוד, מסעדה-בר-מועדון. ממוקם ממש מחוץ למרכז העיר, אפשר לאכול ארוחה סבירה וטעימה לפני המעבר לריקודים והאלכוהול. בקיץ יש מסיבות בחוץ. כתובת: Via Torino 2/4.

  • בארים ומועדונים

לסיכום

חיי לילה בורונה מציעים שפע אפשרויות של בארים, מועדונים, דיסקוטקים, מסעדות ואתרי תרבות. לא תספיקו הכול בביקור אחד אך ההנאה מובטחת בכל מקרה.

  • בארים ומועדונים

חבילות לורונה

חבילה טיסה לורונה 6 לילות, מתאריך 20/05/21 עד תאריך 26/05/21 מחיר לנוסע החל מ- $449 סה"כ לתשלום $449

6 לילות26/05/21-20/05/21

מידע נוסף על